Méltó társa az olajnak!Szép sűrű arctisztító. Nagyon kevés kell belőle, egy borsónyi is elég, mégis maximális a hatása. Kicsit csikorgós lesz a bőr, aki ezt nem kedveli, inkább gondolja át a megvételt, de én nagyoTöbb információ
VéleményNem rossz ajakolaj, szép fényt ad,nem ragad, viszont amit ígér nálam nem tartotta be, ugyanolyan száraz szám ,mint előtte. Elhasználom mert sminknek jó, viszont ha valaki azért venné meg, hoTöbb információ
Csodálatos krémBár sűrű, bársonyos textúrája van, mégis szépen beszívódik a bőrbe, nyom nélkül. Kombinált bőrömön nem éreztem különösebb hidratáló hatást, inkább táplálónak mondanám. Egy hónapon keresztül Több információ
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ
Fruida PeachKorábban ugyanettől a márkától a mangós tisztítót használtam, az érzékeny, kombinált bőrömnek nem okozott gondot, szépen tisztított, ugyanakkor ennek a barackos változatnak kellemesebb az ilTöbb információ