Nem értem ezt a terméket.Nem vettem észre semmilyen hatást ettől az esszenciától. Nem hidratált eléggé, nem láttam semmilyen ragyogást, sőt, a bőrtónusom sem változott. Nem tudok semmi rosszat mondani, de pozitívat Több információ
Téli hónapokra tökéletesTermékmintaként kaptam belőle, pont a téli hónapok előtt. Mivel seborrheára hajlamos a bőröm, így a hideg évszakokban extrém száraz tud lenni, a minta után azonnal meg is rendeltem a krémet.Több információ
Mindig visszatérek hozzáMár a 3. üveg is üres. A 2. és 3. üveg között próbáltam más hasonló állagú krémet is (csak az ár miatt) de az nem ért fel ahhoz a hatáshoz, amit ez a kombucha krém nyújt. 75 g krém nekem regTöbb információ
CsodásAz itteni jó vélemények alapján mertem megrendelni és nagyon örülök neki.
Jobb szeretem az ilyen könnyed állagú krémeket, géleket a melegebb időszakokra és így harminc elmúltával valami fiatTöbb információ
KiválóNagyon kellemes krém, párom is szeretni használni. Kicsi elég belőle, így sokáig elég a tubus tartalma. Az illata nagyon kellemes de számomra épp nem zavaró még.
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
Szuper krém!Rendkívül elégedett voltam vele, a krém kellemes állagú, gyorsan beszívódik a bőrbe, és nem hagy zsíros filmet. A bőröm vegyes (zsíros a T-zónában és száraz az arccsonton), a bőröm pedig reaTöbb információ
GamechangerNagyon gyengéd, nem irritálja a bőrömet és a hidratáló hatása is jelentős. Egyáltalán nem feszül a bőröm a használata után; akkor sem, ha elfelejtek hidratáló krémet feltenni. Szépen egységeTöbb információ
Kiváló tisztítóEzt az arcisztítót az esti rutinomba vettem, hogy a balzsamos olsajos lemosó után használjam, és a véleményem az, hogy az egyik legjobb arctisztítót sikerült megvennem, mert nem csak szépen Több információ
Szuper tisztítóNagyon elégedett vagyok vele, nem szárít, nem feszül használat után a bőröm. A mentolos illatától először kicsit megijedtem, de egyáltalán nem irritálja a rosaceámat.
Nem értem ezt a terméket.Nem vettem észre semmilyen hatást ettől az esszenciától. Nem hidratált eléggé, nem láttam semmilyen ragyogást, sőt, a bőrtónusom sem változott. Nem tudok semmi rosszat mondani, de pozitívat Több információ