Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 4
Hidratálja és puhábbá teszi a bőröm. De nem érzek tűszúrást, szóval valószínűleg a 300-as változatot kellett volna választanom.
Már pár napja használom, heti háromszor kb., és látok javulást, főleg a hidratáltság és a bőrtónus tekintetében... Egyáltalán nem érzem a tűszúrásokat a márka fehér szérumához képest (szintén 100-as).
Szuper klassz! Már másnap reggel láthatod a hatását. A bőr sima és telt. Nem tapasztaltam bizsergést vagy bőrpírt, pedig érzékeny a bőröm. Ajánlom! Csak ne felejts el napközben fényvédőt használni, ha ezt a terméket használod.
Ennek a márkának a szérumai nagyon népszerűek a bőrápolási rutinomban.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.