AjánlomFriss lesz tőle a hajam. Azt még nem tudom, hogy hosszútávon csökkenti-e a hajhullást, de már az állaga miatt megéri használni. + A csomagolást ki kell emelnem. :)
Azta…. 🥰Ilyen Isteni illatot …. , de a hatás is nagyszerű! Kicsit érdekes volt, hogy nem “tocsogott” a krém a zokniban, mint egy hámlasztónál… de ahogy írták, láb beledug, átmasszíroz…. Teljesen megTöbb információ
Isteni illata van! *-*Együtt használom a Honey & Macadamia Protein Treatment Cherry Blossom termékkel, és a hajamnak mennyei illata van! Emellett göndör hajam van, és ennek a duonak hála egyszerűbben ki tudom fésTöbb információ
SamponNekem sajnos nagyon nem vált be, nehéz kimosni, és emiatt hajmosás után már zsíros érzete volt a hajamnak. Viszont az illata és amit ígér, hogy kevésbe fog hullni tőle a haj, azt hozta.
Csodás!Ez a sampon eszméletlenül jó! Rengeteg babahajam lett tőle, amit a fodrászom is megjegyzett, a hajam alig hullik hajmosás közben és után, eltűntette a száraz részeket a hajvonalamnál és szépTöbb információ
VéleményVártam egy kis időt az értékelés írásával, hogy többszöri használat alapján tudjam megosztani a tapasztalatomat. Próbaként egy kisebb kiszerelést vettem egy hozzá passzoló maszkkal együtt. ATöbb információ
Illata tartós, gyors habzásGyorsan habzik azt vettem észre és hogy tartós az illata, pár alkalommal használtam csak, de eddig jó tapasztalatom volt vele. Megvásároltam a balzsamot us hozzá.
BF_AlexaSzerettem volna egy olyan sampont találni, ami nem csak a hajam hosszát, de a végeit is táplálja. A hajvégem mindig szárazabb volt és a töve pedig zsírosabb. Ez a sampon nagyon jól hidratáljTöbb információ
Szép 👍🏻Kétségeim voltak a termékkel kapcsolatban, ezért egy kis mennyiséget vettem az induláshoz. De nagyon meglepődtem, mert a szulfátmentes formula ellenére a sampon így is jól habzik, és használTöbb információ
AjánlomFriss lesz tőle a hajam. Azt még nem tudom, hogy hosszútávon csökkenti-e a hajhullást, de már az állaga miatt megéri használni. + A csomagolást ki kell emelnem. :)
Azta…. 🥰Ilyen Isteni illatot …. , de a hatás is nagyszerű! Kicsit érdekes volt, hogy nem “tocsogott” a krém a zokniban, mint egy hámlasztónál… de ahogy írták, láb beledug, átmasszíroz…. Teljesen megTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket