Első használat.Egyszer használtam. Sajnos kellett utána a hajbalzsam. Nagyon száraz a hajam vége, nekem nem puhította a hajam, balzam nélkül nem tudtam kifésülni.
Jól működikSzeborreás dermatitisz miatt a fejbőröm sok korpásodás elleni sampont nem tolerál. A korábbi samponom jó volt a fejbőrömnek de a hajam élettelen volt. Ez a sampon segít a korpa ellen is és aTöbb információ