SzuperNagyon lágy, tejes állagú esszencia, meglepően hamar beszivódik, pedig nem spórolok vele :) sokáig kitart a 120ml. A bőröm nagyon szereti, puha, hidratált tőle
Mintát kaptam a csomagom melléKB 5 este alatt hasznaltam el. Nagyon kellemes nyugtató érzetet ad felkenve, maga a terméknek pedig van egy selymes érzete. Azóta be is tettem a kedvencek közé, hogy ne felejtsem el, hogy jóTöbb információ
Szuper!Retinol nélküli könnyű peptides krémet kerestem, ami feltölt, nem nehezíti el a bőrt, nem ragacsos. Az ajánlásokat olvasva esett a választásom erre a termékre. Használata óta az arcapolásom Több információ
SzuperNagyon lágy, tejes állagú esszencia, meglepően hamar beszivódik, pedig nem spórolok vele :) sokáig kitart a 120ml. A bőröm nagyon szereti, puha, hidratált tőle