Szuper!Retinol nélküli könnyű peptides krémet kerestem, ami feltölt, nem nehezíti el a bőrt, nem ragacsos. Az ajánlásokat olvasva esett a választásom erre a termékre. Használata óta az arcapolásom Több információ
A bőrödtől függEz egy rendben lévő esszencia. Enyhén savas, így eleinte szúró érzést, kipirosodást okozott, de aztán pár nap múlva megszokta a bőröm. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. De normál bőrre szerintTöbb információ
Szuper!Retinol nélküli könnyű peptides krémet kerestem, ami feltölt, nem nehezíti el a bőrt, nem ragacsos. Az ajánlásokat olvasva esett a választásom erre a termékre. Használata óta az arcapolásom Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket