ajándék Ajándékba vásároltam (40 éves problémás, zsíros, pirosodásra hajlamos nőnek), az üzletben kaptam segítséget a választásban. A használó visszajelzése alapján, ennyire hatásos kozmetikuomot méTöbb információ
kezdő retinolKezdő retinol használó vagyok, az üzletben ajánlották. Jelenleg hetente 1x használom. Nem okozott semmilyen pronlémát. Most el fogom kezdeni a 60+os anyukámon is használni, mert szerintem csTöbb információ
Téli hónapokra tökéletesTermékmintaként kaptam belőle, pont a téli hónapok előtt. Mivel seborrheára hajlamos a bőröm, így a hideg évszakokban extrém száraz tud lenni, a minta után azonnal meg is rendeltem a krémet.Több információ
ImádomViszonylag sok maszkot kipróbáltam már, viszont ez nekem az abszolút kedvenc. Már másodszorra vettem újra, és még mindig azt érzem, hogy nagyon szépen tisztítja a pórusokat, csak ajánlani tuTöbb információ
ajándék Ajándékba vásároltam (40 éves problémás, zsíros, pirosodásra hajlamos nőnek), az üzletben kaptam segítséget a választásban. A használó visszajelzése alapján, ennyire hatásos kozmetikuomot méTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket