Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 9
Ez a balzsam igazán fantasztikus. Sima és hidratált bőrt hagy maga után. Egyáltalán nincs illata, szóval ha nem szereted az illatokat, akkor ez a balzsam neked való.
Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, nem irritálja a bőrt, és puha tapintásúvá teszi! Nagyszerű, hogy illatmentes – mindig kevésbé nehéz és durva a bőröddel, és biztosan hálás lesz érte!
Könnyen kenhető és jól beszívódik, kellemes, könnyű formulája van – a bőr kellemesen puha és nem ragad a felvitel után. Illatmentes, ami kevesebb irritáló összetevőt és adalékanyagot jelent – egyszerűen természetesebb az egészségednek. Ajánlom! (:
Számomra ez egy nagyszerű univerzális krém (testre), de mostanában főleg kézre és szárazra hajlamos körmökre használom.
Még soha nem használtam jobb krémet. Tökéletes száraz, irritált és akadálymentes bőrre. Már nem használok semmi mást, mert ez a legjobb.
Jól hidratál, gyorsan beszívódik, de nincs illatanyaga, ezért nem szívesen használom.
Minden télen küzdök a lábaim száraz bőrével. Megbékéltem azzal a ténnyel, hogy télen soha nem lesz hidratált a bőröm. Miután megvettem ezt a krémet, tényleg látom a különbséget. A bőröm puha és hidratált, és ez a hidratáltság valójában a következő zuhanyzásig és hidratálókrém használatáig tart. Ajánlások!
Nagyon krémes állag,de gyönyörűen felszívódik,pláne savas testradir után,hosszan hidratál,simít,nincs irritáció és kellemes lágy illatú.
Mega hidratálás a lábak és a test száraz bőrére. Teljesen fantasztikus. Mindig is fehér száraz pikkelyeim voltak, és itt, ha este, még reggel is felkenem, nagyon hidratál.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.