ajándék Ajándékba vásároltam (40 éves problémás, zsíros, pirosodásra hajlamos nőnek), az üzletben kaptam segítséget a választásban. A használó visszajelzése alapján, ennyire hatásos kozmetikuomot méTöbb információ
kezdő retinolKezdő retinol használó vagyok, az üzletben ajánlották. Jelenleg hetente 1x használom. Nem okozott semmilyen pronlémát. Most el fogom kezdeni a 60+os anyukámon is használni, mert szerintem csTöbb információ
Téli hónapokra tökéletesTermékmintaként kaptam belőle, pont a téli hónapok előtt. Mivel seborrheára hajlamos a bőröm, így a hideg évszakokban extrém száraz tud lenni, a minta után azonnal meg is rendeltem a krémet.Több információ
Tetszik!Használat után a bőröm puhább és frissebb lett, kicsit üdébbnek tűnt. Az anyaga vékony, jól illeszkedik az arcomra, nem csúszkál. Az esszencia gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzeteTöbb információ
ImádomViszonylag sok maszkot kipróbáltam már, viszont ez nekem az abszolút kedvenc. Már másodszorra vettem újra, és még mindig azt érzem, hogy nagyon szépen tisztítja a pórusokat, csak ajánlani tuTöbb információ
Abszolút ajánlom Ez a lemosó számomra a tökéletes darab. Olyan szépen megtisztította az arcom, amilyet nem tapasztaltam még lemosóval. Sehol egy eltömődött pórus. Puha tőle a bőröm. A lemosó állaga is szuperTöbb információ
Retinol IntenseFél éve használom az egész arcra, semmi bőrpír vagy irritáció nincs rajta. Segít megőrizni a bőrt a nem mély ráncokkal. 1 csomag már fél évig kitart.
ajándék Ajándékba vásároltam (40 éves problémás, zsíros, pirosodásra hajlamos nőnek), az üzletben kaptam segítséget a választásban. A használó visszajelzése alapján, ennyire hatásos kozmetikuomot méTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket