Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Kellemes illatú szappanPróba csomagban vásároltam, kellemes illatú jól tisztító arc lemosó, de számomra nem habzik kellőképpen így kicsit szárítja a bőröm
Some by mi fényvédőEz az első olyan fényvédő, amely nem tömíti el a pórusaimat, illetve nem okozott további aknékat a bőrömön. Matt hatást biztosít és könnyed érzés az arcon.
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket