Добре зволоженняЦе дуже легкий лосьйон, який добре зволожує. Він погано поєднувався з моїм японським сонцезахисним кремом, мій макіяж відшаровувався, тому я використовую його на ніч.
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
Зволоження 100%Я обожнюю цей тонік. Він зволожує мою шкіру та допомагає заспокоїти почервоніння. Має справді водянисту консистенцію, не липку. Я замовила його в січні, а цього місяця він закінчився, тому вЧитати далі
10/10Упаковка величезна, вистачає надовго. Я вже півроку користуюся ним щодня, і ще навіть не вичерпала половину. Моїй шкірі він дуже подобається, він легко вбирається, і він пом'якшує її навіть Читати далі
Я не розумію цей продукт.Я не помітила жодного ефекту від цієї есенції. Вона була недостатньо зволожувальною, я не побачила жодного сяйва, і тон шкіри не вирівнявся. Нічого поганого сказати не можу, але й нічого позЧитати далі
Добре зволоженняЦе дуже легкий лосьйон, який добре зволожує. Він погано поєднувався з моїм японським сонцезахисним кремом, мій макіяж відшаровувався, тому я використовую його на ніч.
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу