Чудовий продукт!Хоча я наношу на обличчя сонцезахисний крем SPF 50, у мене все одно з'являється дедалі більше темних плям, які мене дуже турбують. Минуло менше двох тижнів відтоді, як я почала користуватисяЧитати далі
Тонік від прищівКористуюся ним півтора місяці, поки що не можу визначити, допомагає він моїй шкірі чи ні 🫤 Це єдиний тонік, який я пробувала, який зволожує, тому це позитивно, але він має трохи жирну текстЧитати далі