ДженабельМій найкращий тонік, чудово працює з сироваткою. Вбирається миттєво, я купила наступний. Налила його в маленький дозатор і використовувала як міст, це практичніше, але також зручно використоЧитати далі
.Я думала, що мені не потрібен тонік. Але мені потрібен. Він чудово відчувається, відновлює шкіру, і зневоднення зникає. Я обов'язково куплю його ще раз.
ДженабельМій найкращий тонік, чудово працює з сироваткою. Вбирається миттєво, я купила наступний. Налила його в маленький дозатор і використовувала як міст, це практичніше, але також зручно використоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу