4/5Після 3 місяців користування можу сказати точний відгук. Консистенція як рідка водичка, запах не сильний, мені сподобався.
Тонер мені сподобався для вечірньої рутини перед використанням якиЧитати далі
Я люблю тебеУ мене комбінована шкіра, досить жирна в Т-зоні. А останнім часом у мене з'являється більше вугрів навколо скронь.
Через чутливу шкіру я не наважувалася використовувати відлущувальні креми чЧитати далі
4/5Після 3 місяців користування можу сказати точний відгук. Консистенція як рідка водичка, запах не сильний, мені сподобався.
Тонер мені сподобався для вечірньої рутини перед використанням якиЧитати далі