ChogongjinВже вдруге купують тоніки для обличчя цієї марки. Це було в темній пляшці раніше, я думаю, що це geum sul. Існує також емульсія з них, яка є ще більш потужною. Але якщо ви ще не пробували, нЧитати далі
10/10Упаковка величезна, вистачає надовго. Я вже півроку користуюся ним щодня, і ще навіть не вичерпала половину. Моїй шкірі він дуже подобається, він легко вбирається, і він пом'якшує її навіть Читати далі
Ідеальне тонуванняЯ користуюся засобом для вмивання та тоніком для обличчя з 3 січня, вони мені дуже подобаються, і я вже досить давно фотографувала їхній поточний стан. Тонік: Заспокоює та зволожує одночасноЧитати далі
Мені це дуже подобається!Мені вже подобається! Він одночасно освіжає та заспокоює мою шкіру. Дозатор чудовий, засіб не розливається на ватний диск, саме та кількість, яку потрібно.
Чудово зволожуєМені дуже подобається цей тонік, бо він миттєво заспокоює мою шкіру, коли вона трохи чутливіша або почервоніла. Він легкий і свіжий на дотик, а його водяниста консистенція швидко поглинаєтьсЧитати далі
Найкраще, що я коли-небудь пробував!Це перший тонік, від якого моє обличчя не червоніє. Моя шкіра дуже чутлива, і багато продуктів викликають висипання.
Поки що я задоволений брендом і цією лінійкою продуктів! Моя шкіра не відЧитати далі
ChogongjinВже вдруге купують тоніки для обличчя цієї марки. Це було в темній пляшці раніше, я думаю, що це geum sul. Існує також емульсія з них, яка є ще більш потужною. Але якщо ви ще не пробували, нЧитати далі