Рекомендовано для легкого зволоженняДуже гарний ворог жирної шкіри. Не має сильного запаху фруктів, як інші продукти Frudia.
Це може залишити трохи липкий фініш, тому я рекомендую почекати 3-5 хвилин, перш ніж наносити інший шЧитати далі
Зволожувальний тонікПісля використання я одразу відчуваю, наскільки зволоженою стала моя шкіра. Він має легкий, приємний аромат. Обов'язково куплю його ще раз. Також я отримала шампунь, маску та багато пробникіЧитати далі
непоганоВін позначений як тонік, але я використовую його як легку сироватку після тонування. Я думаю, що його дозатор більше підходить для сироватки. Він має сильний, дещо перцевий запах, який мене Читати далі
ChogongjinВже вдруге купують тоніки для обличчя цієї марки. Це було в темній пляшці раніше, я думаю, що це geum sul. Існує також емульсія з них, яка є ще більш потужною. Але якщо ви ще не пробували, нЧитати далі
🤩🤩Це чудовий продукт, однозначно рекомендую
Я зазвичай наношу його на суху шкіру вранці, це дуже приємно, я майже відчуваю, як моя шкіра п’є його. Він має дуже хороші інгредієнти. Має дуже слаЧитати далі
Рекомендовано для легкого зволоженняДуже гарний ворог жирної шкіри. Не має сильного запаху фруктів, як інші продукти Frudia.
Це може залишити трохи липкий фініш, тому я рекомендую почекати 3-5 хвилин, перш ніж наносити інший шЧитати далі