ДумкаМоїй шкірі це подобається. Аромат трохи різкий, тому якщо комусь це не подобається, це може бути проблемою, але я думаю, що варто "терпіти", бо ефект чудовий.
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
ДумкаМоїй шкірі це подобається. Аромат трохи різкий, тому якщо комусь це не подобається, це може бути проблемою, але я думаю, що варто "терпіти", бо ефект чудовий.
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу