Zseniális!!!Számomra ez a termék zseniális! Kombinált bőröm van és legtöbbször akkor jelennek meg rajtam pattanások, amikor megjön a menzeszem vagy amikor a macskámat ölelgetem. Tegnap használtam előszöTöbb információ
Arcmaszk véleményGazdaságos kiszerelés, szuper annak aki gyakran használ arcmaszkot.
Kellemes illatú, igényes csomagolású.
A mellékelt csipesszel könnyedén kiszedhető az arcmaszk.
Az én bőröm felfrissült tőlTöbb információ
Kellemes szérumKifejezetten tetszik, hogy nincs illata. Gyorsan és könnyen felszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos réteget. Használat után érezhetően puhább a bőröm és a pirosságot is csökkentette már néhánTöbb információ
Legjobb arclemosóAz évek alatt már egy jó pár arclemosót próbáltam, de messze ez a legjobb..az áráról ne is beszéljünk,hogy mennyire megéri. Anyukámnak is ez lett a kedvence úgyhogy mindig rendelünk ha elfogTöbb információ
kedvenc toner!nekem nagyon bevált, szeretem ezt a tonert. Nem is kifejezetten hidratál, de nem is hámlaszt, nyugtatja a bőrt és a gyulladt pattanásokat.
Ekcémás bőrre is tökéletesEz az egyetlen maszk eddig, ami segített az ekcémás arcbőrömön, amikor nagyon belobbant. Nagyon jól hidratál és segít levinni a pirosságot.
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ
A bőrödtől függEz egy rendben lévő esszencia. Enyhén savas, így eleinte szúró érzést, kipirosodást okozott, de aztán pár nap múlva megszokta a bőröm. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. De normál bőrre szerintTöbb információ
Zseniális!!!Számomra ez a termék zseniális! Kombinált bőröm van és legtöbbször akkor jelennek meg rajtam pattanások, amikor megjön a menzeszem vagy amikor a macskámat ölelgetem. Tegnap használtam előszöTöbb információ