A bőrödtől függEz egy rendben lévő esszencia. Enyhén savas, így eleinte szúró érzést, kipirosodást okozott, de aztán pár nap múlva megszokta a bőröm. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. De normál bőrre szerintTöbb információ
Az egyik legjobb szérum, amit valaha próbáltam!Ez őszintén szólva az egyik legjobb szérum a reggeli rutinhoz, amit valaha próbáltam. Nedves bőrre felvinve enyhén habozni kezd, ami ellazító érzést kelt – szinte olyan, mint egy kis stresszTöbb információ
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ
A bőrödtől függEz egy rendben lévő esszencia. Enyhén savas, így eleinte szúró érzést, kipirosodást okozott, de aztán pár nap múlva megszokta a bőröm. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. De normál bőrre szerintTöbb információ
Az egyik legjobb szérum, amit valaha próbáltam!Ez őszintén szólva az egyik legjobb szérum a reggeli rutinhoz, amit valaha próbáltam. Nedves bőrre felvinve enyhén habozni kezd, ami ellazító érzést kelt – szinte olyan, mint egy kis stresszTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket