HatékonyAz egyik legjobb olajos arctisztító, amit eddig próbáltam! A habos arctisztító előtt szoktam reggel este használni és tényleg szép lett a bőröm tőle.
Kellemes szérumKifejezetten tetszik, hogy nincs illata. Gyorsan és könnyen felszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos réteget. Használat után érezhetően puhább a bőröm és a pirosságot is csökkentette már néhánTöbb információ
Szuper krém!Rendkívül elégedett voltam vele, a krém kellemes állagú, gyorsan beszívódik a bőrbe, és nem hagy zsíros filmet. A bőröm vegyes (zsíros a T-zónában és száraz az arccsonton), a bőröm pedig reaTöbb információ
Rendben vanEgy kicsit többet vártam tőle, szerintem az illata, bár természetesnek érződik, kicsit zavar, és nem vagyok oda ezért a nagyon sűrű textúráért sem. Gyorsan beszívódik, és egészséges fényt haTöbb információ
Remek tisztítás érzékeny bőrre isNagyon érzékeny bőröm van és eddig minden arctisztítótól amit csak vettem (rengeteget próbáltam) kipattogzottam. Ezt 1 hete használom már és a bőrömnek semmi baja. Nem hagy olajos érzést magTöbb információ
Tökéletes bőrpírra2024 augusztus ota használom a terméket. Csak a reggeli rutinoban es akkor ha sminkelek meg megyek valahova, nem kell sok beleole. Nagyon kellemes, nyugatato hatasa van es ennyi ido alatt a Több információ