Csodás nap közbeni kiegészítőSzáraz, vízhiányos a bőröm, nagyon jól jön a nap közbeni plusz hidratáláshoz. Simán sminkre fújom, nem keni el, kellemes érzetet ad, szép dewy finish képet kap a bőr.
Ekcémás bőrre is tökéletesEz az egyetlen maszk eddig, ami segített az ekcémás arcbőrömön, amikor nagyon belobbant. Nagyon jól hidratál és segít levinni a pirosságot.
HidratálóGéles állaga miatt nyáron is nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre viszont nekem kevés lesz, mert sokkal szárazabb akkor a bőröm. De zsíros bőrre szerintem télen is tökéletes.
A legjobb amit valaha próbáltam!Ez az első olyan tonik, amitől nem lesz vörös az arcom. Nagyon érzékeny a bőröm és rengeteg terméktől pattanásos leszek.
Eddig elégedett vagyok a márkával és ezzel a termékcsaláddal! Nincs Több információ