4/53 hónap használat után pontos értékelést tudok adni. Az állaga olyan, mint a folyékony víz, az illata nem erős, tetszett.
A savak használata előtti esti rutinomhoz tetszett a tonik, mivel gyTöbb információ
Szuper arctisztítóNagyon szuper, jó illatú arctisztító. Apró szemcsék vannak benne, mégis gyengéd. Nagyon nehezen találok olyan arctisztítót, amitől nem pattogok ki, ez eddig nagyon bevált.
ÍgéretesTermékmintaként kaptam, de annyira megtetszett, hogy biztosan fogok belőle rendelni. Szuper könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, tökéletes az aknéra hajlamos bőrre.
4/53 hónap használat után pontos értékelést tudok adni. Az állaga olyan, mint a folyékony víz, az illata nem erős, tetszett.
A savak használata előtti esti rutinomhoz tetszett a tonik, mivel gyTöbb információ