ImádomA legeslegjobb hajpakolás amint valaha használtam! Hihetetlenül puha és fényes a hajam tőle. Már a második flakonnal használom, nálam teljesen kiváltotta a hajbalzsam használatát.
Nagyon szuper sampon!Már 2 hete használom és csodát tett a gyorsan zsírosodó, töredezett hajammal. Együtt használom a márka hozzá passzoló balzsamjával és imádom az illatát! Minden hajmosás után a hajam selymes Több információ
Imádom!Sokkal könnyebb formula, mint a drogériás olajok. A hajam rendesen beissza. (hullámos, gubancos, vastagszálú) Biztos, hogy mostantól csak ezt fogom használni. :)
ÚjravevősNagyon puha tőle a hajam, a kiálló szálakat is szépen lesimítja, kicsi a kiszerelés, de még mindig jobban megéri mint a K18, és ugyanazt tudja. :)
HajápolóAzután írom ezt a beszámolót, hogy elhasználtam belőle egy falkonnal. Én úgy vettem észre, hogy nedves hajon jobban kifejti a hatását, ilyenkor egy bizsergető, picit égető érzés volt a fejbőTöbb információ
ÚjravevősElőször a kisebb kiszerelést vettem meg, de nagyon megszeretem, úgyhogy a nagyobbat vettem meg utána. Alaposan tisztít és fényes hajat eredményez. Uszodába, utazáshoz is mindig ezt viszem maTöbb információ
ImádomA legeslegjobb hajpakolás amint valaha használtam! Hihetetlenül puha és fényes a hajam tőle. Már a második flakonnal használom, nálam teljesen kiváltotta a hajbalzsam használatát.