Lebelage fényvédőNagy reményeket fűztem ehhez a fényvédőhöz mikor megrendeltem, csakis dicsérni tudom, mert kifogástalanul teljesít. Rétegezős rutin végén használom, bármit kentem eddig alá, tökéletesen műköTöbb információ
BrutálBrutál termék,korábban nem használtam hasonló hámlasztót,30 mp alatt gyakorlatilag mindent leszed. Használat után picit érzékeny volt a bőröm,de összességében jó kis termék,ajánlom!
MaszkNagyon szeretem, minden masodik este az arcapolasi rutin vegekent felkenem es hagyom reggelig. Nagyon jol hidratal es bezarja az elotte felvitt hatoanyagokat. Biztosan ujra fogom rendelni ,Több információ
Eddigi legjobbRégóta terveztem, hogy kipróbáljam ezt a tonert és szerencsére nem kellett csalódnom.
Az illata nagyon kellemes, jó érzés használni. Az állaga sűrűbb, mint az eddig próbált tonikoké, de pontTöbb információ
Pont jóKönnyed krém, tavasszal és nyáron használom, kombinált bőrömre. Frissít, de nem kelt zsíros hatást. Nagyon kedvelem. Szeles időben megfelelően hidratál.
Anyukám kedvence (na meg az enyém is)Nekem annyira bevált, hogy anyukámnak is ajánlottam az állaga miatt és most kért egyet nagy kiszerelésben is. Nyárra nálunk ez a befutó. Nagyon kellemes géles állagú és hűsítő,nyugtató hatásTöbb információ
Zseniális!!!Számomra ez a termék zseniális! Kombinált bőröm van és legtöbbször akkor jelennek meg rajtam pattanások, amikor megjön a menzeszem vagy amikor a macskámat ölelgetem. Tegnap használtam előszöTöbb információ
Lebelage fényvédőNagy reményeket fűztem ehhez a fényvédőhöz mikor megrendeltem, csakis dicsérni tudom, mert kifogástalanul teljesít. Rétegezős rutin végén használom, bármit kentem eddig alá, tökéletesen műköTöbb információ