Tetszik 😍Rendszeresen használok különféle arcmaszkokat és párnákat a rutinomban, nagyon tetszett ez a formátum. Csodálatosan hidratálnak, könnyen használhatóak. Mindenképpen ajánlom őket 👍 És mindenTöbb információ
Nagyon jó Pihe puha, feltöltött bőr 20 perc alatt. Bőven átvan áztatva a folyadékkal, és nagyon könnyen lehet az arcra helyezni. Én nagyon imádom és az ára is csodálatos
SzuperEz az első Anua márkájú maszk amit használtam, kifejezetten azért választottam mert illatanyag és parabén mentes.
Elsőre meglepő volt, hogy 3 - 4 órát is fent lehet hagyni, de egy fantasztiTöbb információ
C vitaminNagyon könnyen eloszlik a bőrömön és gyorsan beszívódik.A pipetával könnyen lehet adagolni az arcra. Az arcbőröm különböző világosabb/sötétebb színeit egységesíti.Szeretem használni.