Kedvenc fényvédőmLassan 2 éve ez a kedvenc fényvédőm. Nagyon olajos a bőröm, de ezzel gyönyörű az összképe. Újrakenédek után kicsit fehérebbé válik, de engem nem zavar, imádom.
Kellemes meglepetésEredetileg egy másik krémet terveztem venni a márkától, viszont ez a krém megragadta az érdeklődésemet, és helyette ezt választottam. Annyira egy kellemes csalódás volt számomra, hogy rögtönTöbb információ
VéleményImádja a bőröm. Az illata kicsit erős, szóval ha valaki ezt nem szereti, akkor problémás lehet, viszont szerintem megéri ”kibírni”,mert a hatása csodás.
WowÉrezni, hogy védi a bőrt és nem szárítja ki, ami érzékeny bőrnél nagyon fontos. Pattanásos és ekcémás a bőröm és eddig ez az a termék, ami táplál és tisztít egyben! Nagyon kevés kell egy hasTöbb információ
nyugtatónem rossz, jól nyugtat, de a textúrája elég sűrű és zsíros, ezért én nem venném újra. talán száraz pattanásos bőrre jó lenne (?), ezért nem akarom nagyon lepontozni
Kellemes meglepetés Nem vártam tőle túl sokat, így nagyon meglepett, hogy valóban használ és az állaga is szuper. Nálam ez alapdarab lett,mindig kell lennie itthon.😊
Kedvenc fényvédőmLassan 2 éve ez a kedvenc fényvédőm. Nagyon olajos a bőröm, de ezzel gyönyörű az összképe. Újrakenédek után kicsit fehérebbé válik, de engem nem zavar, imádom.