Kedvenc! Újravevős, könnyed, finom illata van. Azonnal szinte be szívódik. Az előírt adagot nem kenem mert akkor picit kukacosodik.Nem zsíros az egész fejem, még púder sem kell rá. Szeretem!
Nagyon hatékonySzeretem az állagát és hatékony is. Nagyon szép puha lett a bőröm. Persze használok szérumot másikat meg arckrémet is. Egy termék nem fog csodát tenni!
Szuper arcmaszkRendszeresen használok főleg BHA, de AHA savakat is az arcomon. Nagyon örültem ennek a terméknek, használata egyszerű, nem csípett vagy feszítette a bőröm.
Még a párom is szeretiEgy korábbi rendelés mellé kaptam ajándékba ezt a krémet. Kb 2-3 hónapja használom és reggelente valóban sokkal puhább a bőröm. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle. A géles állaga miatt keTöbb információ
Kedvenc! Újravevős, könnyed, finom illata van. Azonnal szinte be szívódik. Az előírt adagot nem kenem mert akkor picit kukacosodik.Nem zsíros az egész fejem, még púder sem kell rá. Szeretem!