🤩🤩Nagyon szuper termék, mindenképpen ajánlom.🥰
Száraz bőrre szoktam felvinni reggel, iszonyat kellemes érzés, szinte érzem ahogy issza a bőröm. Nagyon jó összetevői vannak. Van egy nagyon halTöbb információ
Könnyű alapja a rutinomnakReggeli és esti rutinom első lépéseként használom hónapok óta. Könnyed, nem nehezít el se szépen megtartja a bőröm nedvességét.
Szuper arctisztítóNagyon szuper, jó illatú arctisztító. Apró szemcsék vannak benne, mégis gyengéd. Nagyon nehezen találok olyan arctisztítót, amitől nem pattogok ki, ez eddig nagyon bevált.
ImádomA bőröm dehidratált és érzékeny. A bőröm imádja ezt a krémet, bár télre nekem kevés, arra az időszakra valami testesebb krémre lesz szükségem, de tavasszal és nyáron biztosan ezt a krémet foTöbb információ
10/10Egy csodálatos szemkörnyékápoló krém: felfrissíti és hidratálja a szem körüli bőrt. Tetszik a kiszerelése, és rengeteg van belőle, sokáig elég. Ez az első szemkörnyékápolóm, de biztosan nem Több információ
Pyunkang YulEz a krém eléggé testes, kicsit zsíros érzete van, viszont az extra érzékeny bőröm imádja. Elég kevés is belőle és a mellékelt spatulának köszönhetően higiénikusabb a használata is. Én csak Több információ
Majdnem tökéletes Most használtam el. Könnyen beszívódó, vizes állagú szérum. Most nyárra ideális, őszre nekem kevés lesz. Enyhe aloés illata van. Nem irritálta a bőröm, ami számomra fontos szempont. Nyárra mTöbb információ
Jó választásKellemes, frissítő, könnyű állagú krém. Több lépéses rutinba ajánlom. Az érzékeny-száraz bőrőmön örömmel használom. Az összetevő listája és a márka híre miatt választottam. Nyárra szerintem Több információ
🤩🤩Nagyon szuper termék, mindenképpen ajánlom.🥰
Száraz bőrre szoktam felvinni reggel, iszonyat kellemes érzés, szinte érzem ahogy issza a bőröm. Nagyon jó összetevői vannak. Van egy nagyon halTöbb információ