Jó és takarékosNagyon sokáig elég, egy arcmosáshoz kis mennyiség is elég. Nagyjából illatmentes, jól habzik, nem szárította a bőrömet. Az idő előrehaladtával viszont kezd beszáradni, a tubus utolsó harmadáTöbb információ
Csodás illatImádom! Kaptam ajándékba, és annyira megszerettük, hogy most rendeltem megint. Az olajos arctisztító után szoktam használni, mint habos arctisztító. Nagyon kellemes narancsos az illata.
LemosóTisztaság érzetet hagy maga után, olajos lemosó után ez a második lemosóm. Nem szárít, igaz én használok hidratáló krémet. Nagy kiszerelése miatt sokáig elég :)
Jó és takarékosNagyon sokáig elég, egy arcmosáshoz kis mennyiség is elég. Nagyjából illatmentes, jól habzik, nem szárította a bőrömet. Az idő előrehaladtával viszont kezd beszáradni, a tubus utolsó harmadáTöbb információ
Csodás illatImádom! Kaptam ajándékba, és annyira megszerettük, hogy most rendeltem megint. Az olajos arctisztító után szoktam használni, mint habos arctisztító. Nagyon kellemes narancsos az illata.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket