Szuper Imádom ezt a terméket!Én éjszakai maszkként használom és azonnal beszívja a bőröm.Kocsonyás állagú,kellemes illatú alapdarab. Csakis ajánlani tudom!
ImádomViszonylag sok maszkot kipróbáltam már, viszont ez nekem az abszolút kedvenc. Már másodszorra vettem újra, és még mindig azt érzem, hogy nagyon szépen tisztítja a pórusokat, csak ajánlani tuTöbb információ
Szuper Felvitelkor kellemesen meleg, használat után a bőr sima, tiszta, hidratált és tökéletesen előkészítettt a további termékek felvitelére. Én nem csak arca, hanem nyakra, sőt dekoltázsra is kenTöbb információ
Szuper Imádom ezt a terméket!Én éjszakai maszkként használom és azonnal beszívja a bőröm.Kocsonyás állagú,kellemes illatú alapdarab. Csakis ajánlani tudom!