MaszkNagyon szeretem, minden masodik este az arcapolasi rutin vegekent felkenem es hagyom reggelig. Nagyon jol hidratal es bezarja az elotte felvitt hatoanyagokat. Biztosan ujra fogom rendelni ,Több információ
ImádomViszonylag sok maszkot kipróbáltam már, viszont ez nekem az abszolút kedvenc. Már másodszorra vettem újra, és még mindig azt érzem, hogy nagyon szépen tisztítja a pórusokat, csak ajánlani tuTöbb információ
Legjobb maszkMár a másodikat vettem meg, és Anyukámnak is egyet. A legjobb maszk, amit valaha használtam. Valóban szebbé, pihentebbé teszi a bőrt. Kb 15 perc kell, hogy megszáradjon picit nehéz lemosni, Több információ
Kollagén maszkElőször rendeltem ezt a maszkot, a vélemények alapján. Az első használat után az eredmény azonnal látható.
A maszk jól be volt csomagolva, ami nagyon tetszett.