SzuperSzuper kis termékl. Könnyű felkenni a bőrre és utána tényleg kisebbek a pórusok. Sminkelés előtt felteszem (na nem mindegyik sminkelés előtt:)) utána megy ennek a termékcsaládnak a széruma mTöbb információ
Nem rossz, de nekem kevés volt Nagyon száraz bőrre sajnos úgy vettem észre, hogy nem eléggé tápláló, pedig magát a hatóanyagot nagyon kedvelem. Alapvetően jó termék, de elajándékoztam, mert az én bőrömhöz ez kevés :(
Legjobb maszkMár a másodikat vettem meg, és Anyukámnak is egyet. A legjobb maszk, amit valaha használtam. Valóban szebbé, pihentebbé teszi a bőrt. Kb 15 perc kell, hogy megszáradjon picit nehéz lemosni, Több információ