Legjobb maszkMár a másodikat vettem meg, és Anyukámnak is egyet. A legjobb maszk, amit valaha használtam. Valóban szebbé, pihentebbé teszi a bőrt. Kb 15 perc kell, hogy megszáradjon picit nehéz lemosni, Több információ
Legjobb maszkMár a másodikat vettem meg, és Anyukámnak is egyet. A legjobb maszk, amit valaha használtam. Valóban szebbé, pihentebbé teszi a bőrt. Kb 15 perc kell, hogy megszáradjon picit nehéz lemosni, Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket