Esti arcmaszkNagyon kevés elég belőle mert elég testes,kicsit zsíros az állaga.A zsíros bőröm szépen elbírja egész éjszaka.Reggelre szépen hidratált az arcom.Enyhe finom illata van. A tubus praktikus,nemTöbb információ
Imádom az illatát Éjszakai rutin végén használom, ajándékba kaptam egy rendelés melle. Nekem tetszik, bár kicsit ragacsos az arcon de lefekvés előtt éjszakai maszknak tökéletes. Szeretem az illatát.
Purito Nekem elnyerte a tetszésem. Nagyon érzékeny bőröm van, ezt a krémet éjszakára használom, a BOJ ginsenges tonikjával és reggelre álomszép a bőröm! Csak ajánlani tudom.
Remek választás!Kellemes illatú, könnyed, zselés állagú maszk. Nagyon jó, hogy van hozzá pici spatula, így nem szennyezem el a tégelyt. Reggelre nem csak puha és rugalmas lett a bőröm, de még a pórusaimat iTöbb információ
Még a párom is szeretiEgy korábbi rendelés mellé kaptam ajándékba ezt a krémet. Kb 2-3 hónapja használom és reggelente valóban sokkal puhább a bőröm. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle. A géles állaga miatt keTöbb információ
SzuperAz egyik kedvenc éjszakai maszkom, kicsi sajnos, de megéri az árat, szuper puha lesz tőle a bőr; többször vettem már itt. Csak a Laneige bouncing&firming éjszakai maszk tudja lekörözni.:))
Kombinált/zsíros bőrre szuperKönnyű krém, nyúlós, de nem ragacsos. Hamar beszívódik. Az én zsíros bőrömnek pont elég, de szárazabb bőrre lehet, kevés lenne.
Esti arcmaszkNagyon kevés elég belőle mert elég testes,kicsit zsíros az állaga.A zsíros bőröm szépen elbírja egész éjszaka.Reggelre szépen hidratált az arcom.Enyhe finom illata van. A tubus praktikus,nemTöbb információ