Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid




Vélemények – 4
Nem vagyok oda a gél állagú krémekért (nappali, éjszakai), de ez csak a személyes véleményem. Kis mennyiséget teszek rá, ragacsosnak érzem, de ha nem teszel sokat, a ragacsosság gyorsan elmúlik. Nem rossz, de nem fogom megvenni, csak azért, mert nem szeretem azt a ragacsos géles érzést az arcomon. Főleg éjszaka. Ha nem bánod, próbáld ki a maszkot, az rendben van.
Az esti tisztítás után bőséges mennyiséget kentem fel a bőrömre, és egész éjszaka rajta hagytam. éreztem. Menő az arcom! Reggelre a bőröm ragyogó megjelenésű és tökéletes állagú volt. Tetszik a termék és általában az éjszakai maszkok
Nem vagyok benne biztos, hogy fogok még rendelni. Annak ellenére, hogy jól hidratálja a bőrt, ragadós réteg marad, amely sokáig ragad...
Egyáltalán nincs maszk, puha arc este után, általában száraz bőr, de nem vettem észre semmilyen wow hatást
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.