Sajnos semmi extra:(Sajnos semmi extra, teszi a dolgát mint akármelyik sampon, de nem vettem észre semmi egetverő különbséget egy sima samponhoz hasonlitva - ami elég szomorú ennek az árát nézve:(
HővédelemAzt javaslom, hogy használjon jó mélyhidratáló maszkot és kondicionálót a hővédelem használata előtt, hogy puhábbá és életesebbé tegye a hajat.
Több idő kell Használja ezt vagy egy hónapig. Nem lát jelentős hatást. A termékfogyasztás nagyon alacsony, még mindig az első ampullát használjuk. Friss hideg érzést ad a felvitel után, és lényegében ennyTöbb információ
Sajnos semmi extra:(Sajnos semmi extra, teszi a dolgát mint akármelyik sampon, de nem vettem észre semmi egetverő különbséget egy sima samponhoz hasonlitva - ami elég szomorú ennek az árát nézve:(
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket