Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 11
A legjobb sampon jól habzik, nem kell belőle sok, és száradás után a haj gyönyörűen puha és fényes lesz.
Egy csodálatos sampon! Jó ár és nagy mennyiség, nagyon puha és isteni illatú lesz a haj, imádom 😍
Nagyon finom illata van, egy kevés is elég, a haj szép utána, de sajnos csak a hajmosás utáni első napig tart. Nem hiszem, hogy segít a zsírosodáson. Szóval nekem egyáltalán nem
Nagyon szerettem ezt a terméket, nem nehezíti el a hajamat.
Nagyszerű sampon hajmosáshoz. Kellemes illata van, és praktikus üvegcséje van. Csak kis mennyiségre van szükség ahhoz, hogy jól habosodjon és az egész fejet megmossa.
Nagyon kellemes, gyógynövényes illata van, tetszik a pumpás kiszerelés és a sampon kellemes illata. Lehet, hogy nem mindenkinek fog bejönni, de nekem bejön. Fényes és nagyon kellemes tapintású a hajam. A márka balzsamjával is remekül lehet használni.
A sampon nagyon jó, a haj fényes, tápláltnak tűnik, nem száraz, tökéletes
Nagyon szeretem
Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a sampont. Állaga, illata és hatásai egyszerűen tökéletesek. Nagyon kiáll a hajam. Lazák és egyáltalán nem szárazak. Hosszú ideig frissek maradnak. Az illata pedig egyszerűen csodálatos, bár elsőre kicsit furcsának tűnhet. Még a férjem is megdicsér, ha ilyen illatú a hajam.
Nagyon elégedett vagyok ezzel a márkával. Nagyon kellemes illata van, és a haj is láthatóan szebb utána. izgatott vagyok
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.