Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 13
Tiszta lett tőle a fejbőröm, és a hajam sem zsírosodik olyan gyorsan. Szép fényt hagy maga után.
Nagyon zsíros a hajam, ez a sampon sokat segített, és az üvege nagy, így sokáig elég.
A csomagoláson szereplő név ellenére azt javasolja, hogy naponta kétszer moss hajat ezzel a samponnal. Pontosan mit csinál ez a sampon? Logikusan azt kellene elérnie, hogy ne kelljen olyan gyakran hajat mosnod. Samponként rendben van, de azzal sincs javulás; a haj ugyanolyan gyorsan zsírosodik.
Szeretem a sampont, könnyűvé teszi a hajamat és nagyon jó állagú.
A legjobb sampon zsíros hajra, amit kipróbáltam, legyen szó akár drogériáról, akár illatszerről. A sampon gyengéd és puhává, táplálttá teszi a hajat, érezhetően kevésbé zsírosodik utána a haj, és a sampon csomagolása is sokáig kitart :)
Nagyon vártam ezt a sampont. Sajnos a hajam olajozásában nem vettem észre különbséget. Nekem úgy tűnik, hogy ezek talán még zsírosabbak is, mint más samponoknál, ezért zsírosodásra nem ajánlom. De azt kell mondanom, hogy a hajam most sokkal kevésbé hullik, mint máskor, és minden mosás után sokáig illatos és puha a hajam. Nincs szükség kondicionálóra sem, hiszen anélkül is szépen fésül a haj. Inkább nem ajánlanám, mert nem elégíti ki a hajmosás utáni tisztaságérzetet és zsíros hajon sem segített semmiben.
Göndör hajam van, a teteje gyorsan zsírosodik, az alja pedig nagyon göndörödik. Sajnos ez a sampon egyáltalán nem segített, a hajam rosszabb lett utána. Nem ajánlom ilyen típusú hajra.
Az elején kicsit szkeptikus voltam, de mivel hajhullástól szenvedtem, szerettem volna kipróbálni ezt a sampont. Örülök, hogy megtettem, mert láttam, hogy minden mosás után egyre kevésbé hullik a hajam. Az illata kicsit kellemetlen, de meg lehet szokni. Újra meg fogom vásárolni, mert az első vásárlásom majdnem üres.
nagyon csalódott voltam. Rögtön az első mosás után viszket a fejem. Kibírtam még három mosást, talán..... De sajnos ez a sampon nem jött be, ami 20 €-ért elég. Szóval a zsíros haj mellett most korpás vagyok tőle... Ugyanakkor a hajam valóban gyönyörű, fényes és göndörödésmentes volt. Három napig a fejemet sem tudtam megmosni. Ha belefér és nem viszket a fejed rögtön az első mosás után, akkor nyertél.
Sűrű, vékony és hosszú hajam van, ami gyorsan zsírosodik, csak mert olyan puha és sima. Ezért minden este ki kell mosnom és meg kell szárítanom őket. De nagyon tetszett a Daeng Gi Meori márka, és nem ez az első termékem ebből a sorozatból. Természetes samponjaik kiválóak, puha, kondicionált és nagyon fényes lesz a hajam. Nem irritálja a bőrt, nem képez korpásodást. A sampon illata keleti/ázsiai és meleg, pont úgy, ahogy én szeretem. Kicsit a füstölő vagy füstölő illatára emlékeztet, röviden, mint amikor egy igazán jó, megnyugtató hangulatú teázóba látogatsz. 😊🙏🏻 Kicsit ragacsos az állaga, de nem baj, legalább nem áll fenn a veszély, hogy mosás közben véletlenül kiesik az adag a tenyeremből.😅 De az új dizájn és a kupak/szivattyú elég sokkoló volt számomra, mert a szivattyút nem lehet működtetni! Először még azt hittem, hogy egy egészen más terméket kaptam. 😂 Azonban csak az EAN ellenőrzése után nyugodtam meg és jöttem rá, hogy ez csak ugyanazon termék más megjelenése.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.