HasznosPár napja használom, eddig jól működik. Egységesebbnek tűnik a bőröm és meglepő módon kevésbe olajosnak is. Érzékeny a bőröm remélem bírni fogja hosszabb távon is.
Az egyik legjobb szérum, amit valaha próbáltam!Ez őszintén szólva az egyik legjobb szérum a reggeli rutinhoz, amit valaha próbáltam. Nedves bőrre felvinve enyhén habozni kezd, ami ellazító érzést kelt – szinte olyan, mint egy kis stresszTöbb információ
HasznosPár napja használom, eddig jól működik. Egységesebbnek tűnik a bőröm és meglepő módon kevésbe olajosnak is. Érzékeny a bőröm remélem bírni fogja hosszabb távon is.
Az egyik legjobb szérum, amit valaha próbáltam!Ez őszintén szólva az egyik legjobb szérum a reggeli rutinhoz, amit valaha próbáltam. Nedves bőrre felvinve enyhén habozni kezd, ami ellazító érzést kelt – szinte olyan, mint egy kis stresszTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket