Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid



Vélemények – 3
kellemes állagú, gyorsan felszívódik és kellemesen hidratál
Nagyon jó szérum, nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, de nem folyékony az állaga, sűrűbb. Az illata sem rossz. Hidratál, de miután elhasználtam az egész üveget, nem éreztem nagy "hűha" érzést, a szérum olyan, mint egy szérum.
Ez a szérum csodákat tesz a kombinált bőrömmel, felvitele után a bőr feszessé, simává, mintha „feszesebbé” válna, ragyogóvá, üvegbőr hatást kelt. Kipróbáltam már más peptid szérumokat is, de ez összehasonlíthatatlan számomra. Szagtalan, víznél sűrűbb állagú. Nem szárít, nem ragad.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.