Éjszakai maszkA krém könnyed, a bőrömet nem irritálta. Az esti rutin utolsó lépéseként, nem aktív este használtam. Kombinált bőröm van, a t-zónában nem szívódott fel teljesen, habár a bőröm érezhetően puhTöbb információ
MűködikA leárazás miatt vettem meg, és kíváncsi voltam rá a jó vélemények miatt.
Mindhárom lépésben 15 percet hagytam fent a tapaszokat. A tapaszok végig a helyükön maradtak, pedig nem feküdtem közTöbb információ