Frissítve! Első maszkom, csodásan hidratál, táplál. Sok van benne, még a ny,akamra is kentem.Finom illata van, fáradt bőr azonnal megújul. Elégedett vagyok vele. ☀
Kollagén maszkElőször rendeltem ezt a maszkot, a vélemények alapján. Az első használat után az eredmény azonnal látható.
A maszk jól be volt csomagolva, ami nagyon tetszett.
Nem ajánlom érzékeny bőrreNekem kissé érzékeny a bőröm és egyből felrakás után csípte az arcom ezért a hatását meg se vártam. Az illata nagyon kellemes, amint kinyitottam a csomagolást mindenhol dinnye illat volt.
SzuperÁr- érték arányban kiváló, sok háromszor ennyibe kerülő maszkot is lepipál. Nagyon kellemes érzetű lesz tőle a bőr. Sajnos a hatása csak egy estés és csodát nem tesz hosszútávon, de egy nehéTöbb információ
Frissítve! Első maszkom, csodásan hidratál, táplál. Sok van benne, még a ny,akamra is kentem.Finom illata van, fáradt bőr azonnal megújul. Elégedett vagyok vele. ☀