Frissítve! Első maszkom, csodásan hidratál, táplál. Sok van benne, még a ny,akamra is kentem.Finom illata van, fáradt bőr azonnal megújul. Elégedett vagyok vele. ☀
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ
Rózsavizes maszkAmit a leírásban ígérnek, azt meg is kaptam. Puhítja, felfrissíti az arcbőröm. A szövetmaszk megfelelő méretű és az esszencia megfelelő mennyiségű. Kellemes rózsa illat segít a relaxálásban Több információ
Frissítve! Első maszkom, csodásan hidratál, táplál. Sok van benne, még a ny,akamra is kentem.Finom illata van, fáradt bőr azonnal megújul. Elégedett vagyok vele. ☀