Nem ajánlom érzékeny bőrreNekem kissé érzékeny a bőröm és egyből felrakás után csípte az arcom ezért a hatását meg se vártam. Az illata nagyon kellemes, amint kinyitottam a csomagolást mindenhol dinnye illat volt.
reedle shot 2 step maskAmikor az első lépésként szolgáló szérumot felkentem, bevallom kicsit meglepődtem. :D A benne lévő mikro-tűk miatt enyhén bizsergő, szurkáló picit fura érzésem volt. ( de tudtam hogy ez teljTöbb információ
Éjszakai maszkA krém könnyed, a bőrömet nem irritálta. Az esti rutin utolsó lépéseként, nem aktív este használtam. Kombinált bőröm van, a t-zónában nem szívódott fel teljesen, habár a bőröm érezhetően puhTöbb információ
Legjobb maszk megbízható márkaNagyon jó maszk, árban is verhetetlen szerintem. nekem használt ragyogó bőrt eredményezett pedig pattanásos arcbőröm van képet is csatolok de az nem a legjobb mert nem szeretném az egész arcTöbb információ
Kollagén maszkElőször rendeltem ezt a maszkot, a vélemények alapján. Az első használat után az eredmény azonnal látható.
A maszk jól be volt csomagolva, ami nagyon tetszett.
Nem vált beNekem sajnos nem vált be. Miután feltettem, elkezdett viszketni a bőröm, ahol hozzáért a maszk. Ettől függetlenül másnak biztos jó, de nekem nagyon érzékeny a bőröm.
Nem ajánlom érzékeny bőrreNekem kissé érzékeny a bőröm és egyből felrakás után csípte az arcom ezért a hatását meg se vártam. Az illata nagyon kellemes, amint kinyitottam a csomagolást mindenhol dinnye illat volt.
reedle shot 2 step maskAmikor az első lépésként szolgáló szérumot felkentem, bevallom kicsit meglepődtem. :D A benne lévő mikro-tűk miatt enyhén bizsergő, szurkáló picit fura érzésem volt. ( de tudtam hogy ez teljTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket