Esti arcmaszkNagyon kevés elég belőle mert elég testes,kicsit zsíros az állaga.A zsíros bőröm szépen elbírja egész éjszaka.Reggelre szépen hidratált az arcom.Enyhe finom illata van. A tubus praktikus,nemTöbb információ
Imádom az illatát Éjszakai rutin végén használom, ajándékba kaptam egy rendelés melle. Nekem tetszik, bár kicsit ragacsos az arcon de lefekvés előtt éjszakai maszknak tökéletes. Szeretem az illatát.
Kombinált/zsíros bőrre szuperKönnyű krém, nyúlós, de nem ragacsos. Hamar beszívódik. Az én zsíros bőrömnek pont elég, de szárazabb bőrre lehet, kevés lenne.
Tápláló!Szuper maszk, nagyon jól át van itatva a szérummal, annyi maradt az alján hogy másnap fel tudtam kenni az egész arcomra és nyakamra is. Másabb az anyaga a maszknak mint az átlag (kellemesebbTöbb információ
Esti arcmaszkNagyon kevés elég belőle mert elég testes,kicsit zsíros az állaga.A zsíros bőröm szépen elbírja egész éjszaka.Reggelre szépen hidratált az arcom.Enyhe finom illata van. A tubus praktikus,nemTöbb információ
Imádom az illatát Éjszakai rutin végén használom, ajándékba kaptam egy rendelés melle. Nekem tetszik, bár kicsit ragacsos az arcon de lefekvés előtt éjszakai maszknak tökéletes. Szeretem az illatát.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket