EmulsioSzuper termék, nagyon elégedett vagyok. A pólusokat szépen összehúzza, gyorsan beszívódik az illata nagy kellemes. A tonerrel együtt használom. Nagyon frissítő, ebben a nagy melegben nagyon Több információ
Kedvenc éjszakai krémemTöbbször is újravásároltam már, mert a vízhiányos, száraz bőrömet tökéletesen hidratálja. Reggelre mindig puha és sima az arcom tőle – számomra igazi kedvenc krém!
Tökéletes hidegebb időbenJelenleg kedvenc ősz végi-téli arckrémem. Száraz arcom szinte felszívja, és teljesen be is szívódik. Enyhe púderes illata nem zavaró. Második doboz krémet fogom ősszel megkezdeni, nagyon szeTöbb információ
SzuperAz egyik kedvenc éjszakai maszkom, kicsi sajnos, de megéri az árat, szuper puha lesz tőle a bőr; többször vettem már itt. Csak a Laneige bouncing&firming éjszakai maszk tudja lekörözni.:))
SzuperElőször csak kipróbálásra vettem egyet mert a régi black mask dolgot nagyon utáltam, soha nem jött le rendesen, és többet ártott, mint használt😅 Hát ez nagy előrelépés ahhoz képest. Ennek aTöbb információ
EmulzióMár háromnegyedét elhasználtam , adagolása pumpás nagyon praktikus emiatt, állagra fehér krémes lágy krém szépen eloszlik gyorsan beszivódik , hidratál de nem nehezíti el a bőrt , viszont önTöbb információ
EmulsioSzuper termék, nagyon elégedett vagyok. A pólusokat szépen összehúzza, gyorsan beszívódik az illata nagy kellemes. A tonerrel együtt használom. Nagyon frissítő, ebben a nagy melegben nagyon Több információ