KiválóMiután letisztítom az arcomat utána ezzel a koronggal is áttörlöm az arcomat , nagyon szépen leszedi a maradék sminket és szennyeződéseket ! Nekem a bőröm érzékeny de ez a termék nem irritálTöbb információ
Tökéletes fényvédelemNagyon érzékeny bőröm van, nem is egységes a bőrképem. Hamar kipirosodik, a napot nem bírja. Ez a finom állagú rózsaszín krém teljesen biztonságossá tette a napozást, strandon használtam. STöbb információ
Bevált Kb. 2 hete használom és eddig bevált. Csak este az olajos arctisztitás után vettem be. Kevés kell belőle ,jól habzik kicsit fura gyógynövényes illatot érzek de engem nagyon nem zavar. KicsiTöbb információ
érzékeny bőr 29LNagyon szeretem. Ez az első lépés a rutinomban, ha rosszabb a helyzet, rétegezem és mindig nagyon szépen nyugtatja a bőröm. Hamar lehúzza a pirosságot. Nagy kedvenc
Kiváló termékEzt az arcápolót első rétegként vettem az esti rutinom előkészítéséhez, vagy utolsó lépésként az arcszérum lezárásához. Krémes állagú, luxus érzetet kelt, de nem nehéz. Mivel nagy üvegben kaTöbb információ
Sötét karika réme😁Harmadik napja használom, de már most észrevehető a változás. Sokkal frissebb tekintettel ébredek és a szemem alatti lilaság is enyhül. Smint alá is tökéletes.
🥰Szuper termék, csak ajànlani tudom! Remekül hűsít, jól illeszkedik az arcra és nagyon jól hidratàl. Én a pigmentfoltjaimnál nem vettem észre, hogy halványodtak volna, viszont a kisebb mimikaTöbb információ
KiválóMiután letisztítom az arcomat utána ezzel a koronggal is áttörlöm az arcomat , nagyon szépen leszedi a maradék sminket és szennyeződéseket ! Nekem a bőröm érzékeny de ez a termék nem irritálTöbb információ