Skinfood Apricot Face MaskFinom illatú, kellemes állagú.
Puhítja és hidratálja a bőröm. Használata után a húzódó érzés megszűnik.
A piros, irritált területeket nyugtatja. Szeretem használni.
Nem rossz, de nekem kevés volt Nagyon száraz bőrre sajnos úgy vettem észre, hogy nem eléggé tápláló, pedig magát a hatóanyagot nagyon kedvelem. Alapvetően jó termék, de elajándékoztam, mert az én bőrömhöz ez kevés :(
Legjobb maszkMár a másodikat vettem meg, és Anyukámnak is egyet. A legjobb maszk, amit valaha használtam. Valóban szebbé, pihentebbé teszi a bőrt. Kb 15 perc kell, hogy megszáradjon picit nehéz lemosni, Több információ
Jó kis pakolásAjándékba kaptam a termékmintát már korábban is próbáltam hasonló termékeket. Kellemes illatú és állagú ez az arcpakolás és lemosásnál nagyon finoman radíroz. Friss puha bőrt hagy maga után Több információ
Szuper Felvitelkor kellemesen meleg, használat után a bőr sima, tiszta, hidratált és tökéletesen előkészítettt a további termékek felvitelére. Én nem csak arca, hanem nyakra, sőt dekoltázsra is kenTöbb információ
Skinfood Apricot Face MaskFinom illatú, kellemes állagú.
Puhítja és hidratálja a bőröm. Használata után a húzódó érzés megszűnik.
A piros, irritált területeket nyugtatja. Szeretem használni.