Hosszantartó tisztaságJó az illata nem túl erős kellemes frissességet ad. Nagy kiszerelés, de kell is mert nem habzik és nagyobb mennyiséget kell használni belőle. Talán kicsit kevesebb hajam hullik mióta használTöbb információ
SamponNekem sajnos nagyon nem vált be, nehéz kimosni, és emiatt hajmosás után már zsíros érzete volt a hajamnak. Viszont az illata és amit ígér, hogy kevésbe fog hullni tőle a haj, azt hozta.
7100 Szekszárd remete u 53Nagyon jó sampon a hajam nagyon szép és csillogó lesz tőle . A mentol benne kifejezetten jól esik a fejbőromnek. Csak ajánlani tudom .
Kellemes MeglepetésŐszintén mondom, hogy gyönyörű a kialakítása, ráadásul egy apró, kis záróelem is tartozik hozzá! A tetejét csak akkor lehet lenyomni, ha előtte kiveszed – szerintem ez egyszerre praktikus ésTöbb információ
Csodás!Ez a sampon eszméletlenül jó! Rengeteg babahajam lett tőle, amit a fodrászom is megjegyzett, a hajam alig hullik hajmosás közben és után, eltűntette a száraz részeket a hajvonalamnál és szépTöbb információ
Gazdag formula Gyorsan zsírosodó hajam van és az utóbbi időben egy picit hullott is.
A sampon használatával minimum 1-2 napot tudok nyerni mosás előtt.Nagyon gazdag a formulája,igazi gyógynövényes illattaTöbb információ
AjánlomFriss lesz tőle a hajam. Azt még nem tudom, hogy hosszútávon csökkenti-e a hajhullást, de már az állaga miatt megéri használni. + A csomagolást ki kell emelnem. :)
Hosszantartó tisztaságJó az illata nem túl erős kellemes frissességet ad. Nagy kiszerelés, de kell is mert nem habzik és nagyobb mennyiséget kell használni belőle. Talán kicsit kevesebb hajam hullik mióta használTöbb információ
SamponNekem sajnos nagyon nem vált be, nehéz kimosni, és emiatt hajmosás után már zsíros érzete volt a hajamnak. Viszont az illata és amit ígér, hogy kevésbe fog hullni tőle a haj, azt hozta.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket